غلیظ سیاسی فرهنگ یونسکو اخبار سیاسی و اجتماعی

غلیظ: سیاسی فرهنگ یونسکو اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تلویزیون جهت سن ما برنامه ندارد / امیررضا احمدی

امیررضا احمدی بازیگر تلویزیون با اشاره به اینکه برنامه های مناسب و جالب جهت سن او در تلویزیون وجود ندارد بیان کرد که همسن و سال هایش به جای کارتون و سریال، «دور

تلویزیون جهت سن ما برنامه ندارد / امیررضا احمدی

امیررضا احمدی: تلویزیون جهت سن ما برنامه ندارد

عبارات مهم : عروسک

امیررضا احمدی بازیگر تلویزیون با اشاره به اینکه برنامه های مناسب و جالب جهت سن او در تلویزیون وجود ندارد بیان کرد که همسن و سال هایش به جای کارتون و سریال، «دورهمی» می بینند.

امیررضا احمدی بازیگر نقش بابک در مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» راجع به نقش خود و این مجموعه به مهر توضیح داد: من در این مجموعه نقش بابک را دارم که پسری شیطان و تقریبا فضول است و دوست دارد چیزهای مختلفی را یاد بگیرد.

وی ادامه داد: بابک در خانواده ای زندگی می کند که مستاجر هستند ولی اجاره منزلشان را نمی پردازند و صاحبخانه ارزش در طبقه دوم منزل آنها مستقر هست. صاحبخانه یک عروسک به نام نادر دارد که در هر قسمت از برنامه برایش یک مهمان می آید و من هر بار پیش او می روم و داستان ها شکل می گیرد.

این بازیگر نوجوان راجع به داستان های این مجموعه بیان کرد: شاخصه قصه های این مجموعه این است که عروسک «سوغات جنگل» به انسان ها آموزش می دهد و این علی رغم کارهای دیگر است که در آنها به عروسک ها بسیاری از چیزها آموخته می شود.

وی راجع به اینکه چقدر برنامه ها و سریال های تلویزیون را می بیند، یادآور شد: من چندان برنامه های تلویزیون را نگاه نمی کنم چون برنامه جذابی ندارد. دوستان خودم هم اکثرا تلویزیون نمی بینند و یا حتی به جای کارتون ها و برنامه های کودک و نوجوان «دورهمی» را نگاه می کنند شاید به این علت که جذابیتش از کارتون ها زیاد و خنده دارتر است.

بازیگر «سوغات جنگل» راجع به برنامه های شبکه های تلویزیونی که مختص کوکان و نوجوانان ساخته می شود نیز اظهار کرد: من فقط برنامه «محله گل و بلبل» را در تلویزیون می دیدم چون از بسیاری از آثار نمایشی جالب تر است ولی فقط اسم بعضی از شبکه های مخصوص کودک و نوجوان را شنیده ام و هیچ برنامه ای از آنها نمی بینم.

تلویزیون جهت سن ما برنامه ندارد / امیررضا احمدی

احمدی در آخر گفت: تلویزیون کارهای فانتزی کمتر پخش می کند درحالیکه همسن و سال های من علاقمند هستند کارهای فانتزی ببینند بسیاری از انیمیشن ها و سریال های ایرانی جذابیت های مورد نیاز جهت سن ما را ندارد. خود من اثری مثل «باب اسفنجی» را دوست دارم که هم بامزه است و هم فانتزی و چنین کارهایی کمتر در تلویزیون ساخته می شود.

امیر سلطان احمدی که شهرتش زیاد به واسطه عروسک گردانی «پسرعمه زا» بوده است کارگردانی هنری و داریوش کفایی کارگردانی تلویزیونی مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» را بر عهده دارند و محمد جواد عبدالرحمانی تهیه کننده این مجموعه است که روزهای شنبه و یکشنبه ساعت ١٩ و پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۵:۴۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

واژه های کلیدی: عروسک | مجموعه | بازیگر | برنامه | تلویزیون | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

تلویزیون جهت سن ما برنامه ندارد / امیررضا احمدی

تلویزیون جهت سن ما برنامه ندارد / امیررضا احمدی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs