غلیظ سیاسی فرهنگ یونسکو اخبار سیاسی و اجتماعی

غلیظ: سیاسی فرهنگ یونسکو اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دستگیری 3 لیدر استقلال در العین

با وجود اینکه تیم فوتبال استقلال شب گذشته با ارائه نمایشی دلچسب تا آستانه پیروزی برابر العین پیش رفت، در حاشیه این بازی اتفاق ناخوشایندی رخ داد. .

دستگیری 3 لیدر استقلال در العین

دستگیری 3 لیدر استقلال در العین

عبارات مهم : العین

با وجود اینکه تیم فوتبال استقلال شب گذشته با ارائه نمایشی دلچسب تا آستانه پیروزی برابر العین پیش رفت، در حاشیه این بازی اتفاق ناخوشایندی رخ داد. .

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که آینده نگری می شد جو بی رحمانه ای در العین انتظار استقلال را بکشد بازیکنان این تیم بی توجه به حواشی نمایش فوق العاده ای در ورزشگاه هزاع بن زاید داشتند؛ ولی حواشی نا خوشایندی زیر پوست این بازی بود.

طبق اخبار رسیده به خبرنگار ورزش سه در شهر العین در شرایطی که نمایش عالی بازیکنان استقلال در العین باعث خوش حالی هواداران این تیم شده است بود، چند پلیس لباس شخصی 3 نفر از اعضای کمیته مشوقین استقلال را دستگیر و آنها را به مرکز جیم پلیس العین انتقال یافته کردند.

این سه نفر از شب گذشته بازداشت پلیس جیمی العین هستند و از شب گذشته خبری از آنها در دسترس نیست؛ ولی با این حال آنچه باعث این اتفاق شده، ورود ناگهانی آنها به جمع مشوقین و بازخواست آنها بابت رهبری تماشاگران استقلال بوده است.

ظاهرا ماجرای پلیس با اعضای کمیته مشوقین استقلال به نحوه شیپور زدن آنها شروع شده است و به بازداشت این 3 نفر منجر شده است هست؛ اتفاقی تلخ که هرگز در کشوری مثل کشور عزیزمان ایران نیفتاده هست؛ ولی نشانه ای بر وضعیتی است که علیه استقلال در شهر العین وجود داشته است.

باشگاه استقلال در تلاش است قبل از بازگشت کاروان استقلال از امارت که امشب اتفاق می افتد این سه نفر را از بازداشت خارج کند و با تماس هایی که با سفارت کشور عزیزمان ایران در امارات گرفته شده است هست، آنها قول مساعد داده اند این مسئله را برطرف کنند.

در نهایت این اقدام پلیس العین تعجب آور و بی سابقه بوده و شاید زنگ خطری جهت تیم پرسپولیس باشد که سه شنبه هفته آینده برابر الوصل به میدان خواهد رفت.

شرایط دیپلماتیک بین کشور عزیزمان ایران و امارات به خاطر هم پیمانی امارات و عربستان در سطح مطلوبی قرار ندارد و با توجه به اینکه شراکت اقتصادی دو کشور همچنان برقرار هست، روابط سیاسی در سطح مناسبی نیست. اماراتی ها قبلا هم با نامگذاری لیگ برتر این کشور به یک نام جعلی خصومت خود را با کشور عزیزمان ایران اعلام کرده اند.

دستگیری 3 لیدر استقلال در العین

واژه های کلیدی: العین | ایران | نمایش | امارات | بازداشت | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs