غلیظ سیاسی فرهنگ یونسکو اخبار سیاسی و اجتماعی

غلیظ: سیاسی فرهنگ یونسکو اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فروردین یک بازی تدارکاتی انجام می‌دهیم/ بازی با لهستان هرگز مطرح نبود ، کی‌روش

سرمربی پرتغالی تیم ملی می‌گوید عملکرد کره‌جنوبی را به صورت جزئی زیر نظر دارد آیا که سرمربی و ایده‌های آن‌ها عوض شده است است.

فروردین یک بازی تدارکاتی انجام می‌دهیم/ بازی با لهستان هرگز مطرح نبود ، کی‌روش

کی روش: فروردین یک بازی تدارکاتی انجام می دهیم/ بازی با لهستان هرگز مطرح نبود

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی پرتغالی تیم ملی می گوید عملکرد کره جنوبی را به صورت جزئی زیر نظر دارد آیا که سرمربی و ایده های آن ها عوض شده است است.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش که دیروز (دوشنبه) و بعد از تعطیلات حدودا دو ماهه به کشور عزیزمان ایران بازگشت، امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شد و در جمع خبرنگاران پاسخگوی سوالات آن ها بود.

فروردین یک بازی تدارکاتی انجام می‌دهیم/ بازی با لهستان هرگز مطرح نبود ، کی‌روش

او اظهار کرد: همه چیز به صورت نرم و پیوسته جلو می رود و بازیکنان را از نزدیک بررسی و آنالیز می کنیم. تلاش می کنیم عملکرد کره جنوبی را به صورت ریز بررسی کنیم آیا که مربی آن ها عوض شده است و مطمئنا ایده ها و نحوه نگرش متفاوتی نسبت به ما خواهند داشت و پیاده خواهند کرد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ادامه داد: در حال حاضر بسیار مثبت هستیم و بسیار جدی خودمان را آماده رویارویی با کره جنوبی می کنیم. مطمئنا می خواهیم با آمادگی کامل عالی ترین نتیجه را برابر کره جنوبی کسب کنیم و عالی ترین بازی را هم ارائه دهیم.

سرمربی پرتغالی تیم ملی می‌گوید عملکرد کره‌جنوبی را به صورت جزئی زیر نظر دارد آیا که سرمربی و ایده‌های آن‌ها عوض شده است است.

کی روش راجع به گزینش نفرات تازه جهت اردوی تیم ملی فوتبال گفت: هر لحظه این امکان وجود دارد ولی باید این را در نظر گرفت که اکثر شاکله تیم ما هفته های زیادی کنار هم بودند و در تمرین های زیادی با هم کار کردند. باید تصمیماتی بگیریم که استمرار داشته باشد. تلاش می کنیم شرایط روتین تیم ملی را حفظ کنیم و از بازیکنانی استفاده کنیم که تجربه بین المللی دارند.

او در پاسخ به این پرسش که چه برنامه ای جهت حفظ آمادگی تیم ملی برابر کره جنوبی دارد و این که چه تعداد بازیکن از ابتدا در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت و لژیونرها چه زمانی در کره جنوبی به این تیم ملحق می شوند، گفت: از دید من منطقی نیست که بازیکنان لژیونر را از کشورهای خارجی به کشور عزیزمان ایران بیاوریم و سپس راهی کره جنوبی شویم. آن ها مستقیما راهی کره می شوند و آنجا به ما ملحق خواهند شد. احتمالا ۲۳ بازیکن و حداکثر ۲۴ بازیکن را در این اردو همراه خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا بازی تدارکاتی جدیدی علاوه بر دیدار با روسیه نهایی شده است است گفت: همان طور که می دانید بازی با روسیه نهایی شده است هست. روی گزینه دوم کار می کنیم و جهت فروردین سال آینده مذاکراتی داشته ایم تا این بازی ها نهایی شود.

فروردین یک بازی تدارکاتی انجام می‌دهیم/ بازی با لهستان هرگز مطرح نبود ، کی‌روش

او در پاسخ به این پرسش که آیا مذاکراتی جهت انجام بازی دوستانه با تیم ملی لهستان داشته که گفته می شود آلمانی ها مانع از برگزاری این بازی در کشورشان شده است اند؟ اظهار کرد: این بحث هیچ وقت مطرح نبوده است.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | لهستان | فروردین | بازیکنان | کره جنوبی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs