غلیظ سیاسی فرهنگ یونسکو اخبار سیاسی و اجتماعی

غلیظ: سیاسی فرهنگ یونسکو اخبار سیاسی و اجتماعی

در روز عید استقلال در لبنان هستم / الحریری بعد از آخر ملاقات با ماکرون

نخست‌وزیر مستعفی لبنان ضمن اعلام اینکه طی چند روز آینده در کشورش خواهد بود؛ تصریح کرد: موضع نهایی سیاسی خود راجع به تحولات بعد از استعفایم را در بیرو..

ادامه مطلب

نیروهای عراقی و کرد از کارها تنش زا خودداری کنند / پنتاگون

شبکه خبری الجزیره قطر بامداد دوشنبه به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران گزارش کرد: وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) از نیروهای عراقی و پیشمرگه کرد خواست، از هرگونه..

ادامه مطلب

جهت حل بحران کره، فشار مورد نیاز است نه مذاکره / نخست‌وزیر ژاپن

نخست‌وزیر ژاپن گفت، کشورش خواهان تضمین تمامی ابعاد نظام بین‌المللی آزاد و لیبرال و چارچوب‌های چندجانبه است.  نخست وزیر ژاپن: جهت حل بح..

ادامه مطلب

محمد بن سلمان در عرش و کشورش در فرش! / گاردین

به گزارش ایسنا، گاردین نوشت، بی شک محمد بن سلمان از وقت ولیعهدی خود از قدرت بسیاری برخوردار شده است و سیاست اقتصادی، دیپلماتیک و داخلی عربستان را تح..

ادامه مطلب

تکذیب درخواست پناهندگی دیپلمات‌های روس به آمریکا

وزارت امور خارجه روسیه اخبار انتشار یافته در رسانه‌های آمریکایی مبنی بر پناهندگی دیپلمات‌های روس را به شدت تکذیب کرد. تکذیب درخواست پناهند..

ادامه مطلب

ترامپ خواستار تحقیق در مورد روابط کلینتون با روسیه شد

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز شنبه در تلاش جهت جهت دهی تحقیقات مربوط به روسیه به سمت هیلاری کلینتون رقیب دمکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری 2016..

ادامه مطلب

اقدامات تنبیهی شدیدی را در مورد کره شمالی درنظر داریم / ترامپ

رییس جمهوری آمریکا با بیان این که در هفته های اینده رویکردهای کره شمالی را در رابطه با برنامه موشکی زیرنظر خواهد داشت، ترساندن کرد تصویر العمل هایی تن..

ادامه مطلب